Menu
Alışveriş Sepetim

Mobilya ve Dekorasyonunuzda En İyisi - Avrupa Concept

Hakkımızda

Avrupa Concept olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mağazamızda bulunan ürünlerimiz ve üretim tesislerimizde yer alan metal imalatımız ve mobilya döşeme imalatımız sayesinde her türlü ölçüye ve özelleştirilmiş tasarımlara uygun çözümler sunuyoruz.


Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizde müşterilerimize özel mobilya ve sandalye üretimi, masa ayakları ve dekorasyon ürünleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, her türlü kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmaktayız.

  • Çalışma Masası,
  • Masa ayakları,
  • Dekorasyon,
  • Özel Siparişler,
  • Sandalye Modelleri

Müşteriye her türlü kalite ve özel hizmet sağlanmaktadır.


Mobilya ve Dekorasyon Ürünlerimiz

Mağazamızda bulunan mobilya ve dekorasyon ürünleri, farklı tarz ve ihtiyaçlara yönelik olarak seçilmiştir. Çalışma masaları, masa ayakları, dekoratif ürünler ve sandalye modellerimiz, kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.


Çalışma Masaları

Çalışma masalarımız, özellikle iş yerleri ve ev ofisleri için tasarlanmıştır. Fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla, işlerinizi kolaylaştırırken, dekorasyonunuza da estetik bir katkı sağlar.


Masa Ayakları

Masa ayaklarımız, farklı tarz ve boyutlara uygun olarak tasarlanmıştır. Metal imalatımız sayesinde, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan masa ayaklarımız, mobilyalarınıza şık bir görünüm kazandırır.


Dekorasyon

Avrupa Concept olarak, mobilyalarınızın yanı sıra dekorasyon konusunda da hizmet vermekteyiz. Alanında uzman dekorasyon ekibimizle birlikte, yaşam alanlarınıza özel tasarımlar oluşturabiliriz. Dekorasyon konusunda da müşteri memnuniyetini esas alarak, özgün ve estetik çözümler sunarız.


Sandalye Modelleri

Mobilya konusunda olduğu gibi sandalye konusunda da geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Her türlü sandalye modelini tasarlayabilir ve üretebiliriz. Tekli, ikili veya üçlü koltuk modellerimiz de müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Konfor ve estetiği bir arada sunan sandalye modellerimiz, farklı kullanım alanlarına yönelik olarak tasarlanır.


Özel Siparişler

Avrupa Concept olarak, her türlü özel siparişi karşılamak için hazırız. Müşterilerimizin taleplerine göre özel olarak tasarlanan mobilyaları, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretiyoruz. Kendi üretim yerlerimizde gerçekleştirilen üretimlerimiz sayesinde, müşterilerimize istedikleri ölçü ve tasarımda mobilya üretebiliyoruz.


Kaliteli Üretim

Avrupa Concept olarak, mobilya ve dekorasyon sektöründe kaliteli üretim yapmak için el birliğiyle çalışıyoruz. Her bir ürünümüzde kullanılan malzemeler, kalite standartlarımızı karşılamakta ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.


Müşteri Memnuniyetine Odaklı Hizmet Anlayışımız

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu nedenle, müşterilerimize özel hizmetler sunarak, onların beklentilerini karşılamaya ve hatta aşmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş tasarımlar sunarak, farklı çözümler sunuyoruz. Avrupa Concept, müşteri memnuniyetine öncelik veren özel mobilya üreticisi ve satıcısıdır. Kalite ve hizmet konusunda titizlikle çalışan mağazamız, özel siparişlerinizi de kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Mağazamızda, çalışma masası, masa ayakları, sandalye modelleri gibi mobilya ürünlerinin yanı sıra dekorasyon konusunda da geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktayız.


Müşteri Memnuniyeti

Avrupa Concept olarak, müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini anlayarak, onların isteklerine uygun ürünler tasarlar ve üretiriz. Müşterilerimizle uzun süreli iş birlikleri kurmayı hedefleriz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürürüz.

Sonuç olarak, Avrupa Concept olarak mobilya sektöründe güçlü bir yerimiz bulunmaktadır. Kendi üretim yerlerimizde gerçekleştirdiğimiz üretimlerimiz sayesinde, müşterilerimize özel ürünler tasarlayabilir ve üretebiliriz. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimiz sayesinde, sektördeki varlığımızı her geçen gün daha da güçlendirmekteyiz.

Avrupa Concept olarak sandalye ve mobilya imalatında 2021 yılında kurumsallaşan bir firmayız. Özgün, standart ve kaliteli ahşap mobilyalar üretip Türkiye menşeili bir dünya markası olma yolundayız. Yıllar boyu kalite ve özgünlüğü ile fark yaratan firmamızı dünya çapında aranan bir marka haline getirmek istiyoruz.

Avrupa Concept, kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetler sunmayı hedefler. Müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini üst düzeyde tutmayı da taahhüt eder. Müşterilerimiz için fark yaratmak ve beklentilerini kalitesiyle karşılamak ana prensiplerimizdendir.

Ahşap sandalye ve ahşap ürünler için uygun hammadde bulma ve işleme konusunda yeterli donanıma sahibiz. Üretim teknolojilerinin avantajlarını müşteri memnuniyeti için hassasiyetle kullanıyoruz. 3D Ahşap Kalıplama ile üretilen tüm ürünlerde; müşterilerimizin beklentilerini ön planda tutuyoruz. Doğru hammadde, ergonomik ve ekonomik tasarım, konfor ve sağlamlık müşteri memnuniyetini arttıran özelliklerimizdir. Ürün test sonuçlarımız da bunu doğrulamaktadır.

Kağıthane Çağlayan 'da Ahşap ürünleri tasarlarken ihtiyaçlarınız ve göz zevkinizden ilham aldık. Modern bir tasarım, estetik ahşap mobilyaların ve sandalyelerin tek adresi Avrupa Concept.

Avrupa Concept sizlere kalite ve güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Bu yazı online mobilya satış ve bilgi sitesi olup tüm hakları Kağıthane / Çağlayan adresinde mukim Avrupa Concept' e aittir.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

İndirim teklifini kaçırmayın, hayalinizdeki mobilyalar uygun fiyata kapınızda!
Bu ürün özel teklif ürünüdür. Telefon ve e-posta adresinizi aşağıya girerseniz, indirim teklifi ile ilgili sizi arayacağız.
İsim
Email
Telefon
Mesaj