Menu
Alışveriş Sepetim

İade Sözleşmesi / Talepleri

İPTAL PROSEDÜRÜ

Madde 1: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Madde 2: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz.

 (Madde: 1 de belirtilen 3 iş günü süresini geçmiş ise)

Madde 3: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz Kargoya veya Lojistik (Nakliye) firmasına verildi ise iptal edilemez.

Madde 4: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden ücretsiz vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür.

Madde 5: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılmayan standart ürünlerin üretim süresinin dolmasına 3 gün kalıncaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır.

Madde 6: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 14 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bu sözleşmeden çekilme kararınız hakkında bilgilendirildiğimiz günden en geç 3 iş günü sonradır. Aksine, açıkça karar vermediysek, ilk ödemede kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak bu geri ödemeleri yapacağız.

Madde 7: Yukarıda belirtilen iptal şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin iptalleri ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.

İADE PROSEDÜRÜ

Madde 1: Özel sipariş: Kişiye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınamamaktadır.

Madde 2: Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi alınmamaktadır. Orijinal paketinin olmaması halinde, ürünün Kargo ya da Lojistik (Nakliye) ile taşınırken zarar görmeyecek şekilde paketlenmenizi rica ediyoruz.

Madde 3: Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise üretim hatası olup olmadığını öğrenmek için imalatımıza iletilmesi adına gerekli olacak görsel ve yazımsal detayları tarafınızdan talep edildiğinde ürün tekrar onarılıp tarafınıza kusursuz bir şekilde teslim edilecektir.

Madde 4: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.

Madde 5: Seri sonu ürünlerin iade alınamamaktadır. Bu sebeple seri sonu ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri ürün detay sayfasında dikkatlice kontrol etmenizi rica ederiz.

Madde 6: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz, evinize ölçüsü uymadığı için iade, iade şartlarımız dışındadır. Ürün ölçüleri olmayan ürünlerde ise detaylı bir bilgi almak için iletişim merkezimizi aramaktan çekinmeyiniz. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, apartmanınızda taşınabilir mi, odanıza sığar mı, kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.

Madde 7: Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ediyoruz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde de (Ancak yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında bu mümkündür. Yani üründe renk değişimi özel ölçü vs. yapılmadı ise) ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka +90 (535) 310 13 49 numaralı telefondan iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Madde 8: Ücret iadeniz ürün Avrupa Concept İmalatına geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 14 iş günü içerisinde iade yapılacaktır.

Not: Yukarıda belirtilen iade şartları www.avrupaconcept.com.tr web sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin İadeleri ile ilgili ayrıca görüşmenizi rica ederiz.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

İndirim teklifini kaçırmayın, hayalinizdeki mobilyalar uygun fiyata kapınızda!
Bu ürün özel teklif ürünüdür. Telefon ve e-posta adresinizi aşağıya girerseniz, indirim teklifi ile ilgili sizi arayacağız.
İsim
Email
Telefon
Mesaj