Menu
Alışveriş Sepetim

Teslimat Bilgisi

Nakliye Yöntemleri

Avrupaconcept.com.tr 'dan sipariş verdiğinizde, bir onay e-postası alacaksınız. Siparişiniz gönderildikten sonra, siparişinizin gönderisinin takip bilgileri size e-postayla gönderilecektir. Ödeme işlemi sırasında Sipariş Bilgileri sayfasında tercih ettiğiniz gönderim yöntemini seçebilirsiniz.

Siparişinizi almak için gereken toplam süre aşağıda gösterilmiştir:


Toplam teslimat süresi, siparişinizin verildiği andan size teslim edildiği zamana kadar hesaplanır. Toplam teslim süresi, imalat süreci ve nakliye süresine bölünmüştür.

İmalat süreci: Verilen siparişlerin yapımı için metal ve döşeme imalatımızda geçen süredir.

Nakliye süresi: Ürünlerinizin imalatımızdan varış noktanıza geçme zamanı. Bu, siparişlerinizi hazırlamayı, kalite kontrollerini gerçekleştirmeyi ve sevkiyat için paketlemeyi içerir.

Yerel deponuzdan gönderim yapmak önemli ölçüde daha hızlıdır. Bazı ücretler uygulanabilir.

Ayrıca, transit süresi bulunduğunuz yere ve paketinizin nereden geldiğine bağlıdır. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz. Alışverişin tadını çıkarın!


Ürün sipariş yaptığınızda ve düzenli güncellemeler içeren e-postalar almış olmalısınız. Sipariş onayı e-postanız, siparişinizin ilerlemesini gösteren bir bağlantı içerir. Buradan, doğrudan siparişinizle ilgili yardım alabilirsiniz. Alternatif olarak bir hesabınız varsa, sipariş geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen aşağıdaki bölümlere bakın.

 

Teslimat

 

Teslimat zamanları

 

Her ürün için beklenen teslimat süresi, her ürün sayfasında ve kasada açıkça listelenmiştir.

Kargo hizmetleri yoğunluğa yada kargonun haftasonu durumuna göre değişebilir ve teslimat hızı teslimat iline göre değişebilir.

 

Çoğu ürün ortalama olarak sipariş verildikten sonra 14 gün içerisinde kişiye teslim edilir. Bazı durumlarda Hafta sonu, resmi tatil yada olağanüstü durumlar teslimat süresini gecikebilir.

 

Fiyat Ve Ödeme

 

Listelenen fiyatlara KDV dahildir (eğer varsa). Fiyatları 3 farklı para biriminde gösteriyoruz ve mümkün olan en uygun fiyatı sizin için seçiyoruz.   • Türk Liraası : TRY : TL
  • ABD Doları $ Us Dolar
  • Euro EUR: €

 

Her zaman en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz, bu yüzden fiyatlarımız sık sık değişiyor. Onay sayfasında / e-postada ödeme sırasında görüntülenen fiyatlar tahsil edilecektir.


Ödeme seçenekleri

 

MasterCard kredi kartı veya banka kartı, Visa kredi kartı veya banka kartı, veya Havale / Eft olarakKDV


Avrupaconcept.com.tr'da gösterilen tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir (eğer varsa), miktar bulunduğunuz yere / ülkeye göredir.  Tüm KDV masrafları ödeme sayfalarında açıkça gösterilecektir.

 

Ön siparişler

 

Ön sipariş, henüz yayınlanmamış bir ürünler için gelmiş bir sipariştir. Beklenen yayın tarihi ürünler sayfasında gösterilir. Ön siparişleri, genellikle yayın tarihinden önceki tarihte yayıncıdan bize ulaşır ulaşmaz göndeririz. Bazende, bazı ön siparişler, yayın tarihinden sonraki bir zamanda teslim edilecektir.

 

İade

 

Para iadesi için, aşağıdaki şartların olması gerekir:

· orijinal hasarsız durumda (ideal olarak orijinal ambalajında).

· Faturanızın bir kopyası ile * .

· aşağıdaki detayları kullanarak ** :

 

* Faturanız artık elinizde bulunmuyorsa, lütfen pakete adınız, adresiniz ve sipariş numaranızın ayrıntılarını içeren bir not eklediğinizden emin olun. Bu ayrıntıların eklenmemesi, geri dönüşün olmamasına neden olabilir.

 

** Lütfen fatura belgesini aldığınızdan emin olun. 

 

Hasarlı Veya Yanlış Ürün (ler)

Ürünler zarar görmüşse veya size yanlış ürünler gönderilmişse lütfen bizimle iletişime geçin ve sipariş numarasını ve ayrıntılarını ekleyin.

Lütfen e-postanıza müşteri hizmetlerinden yanıt gelinceye kadar hasarlı veya yanlış kitabınızı iade etmeyin.

 

Nasıl Geri Ödeme Alacaksınız?

Avrupa Concept’ten, iade alınan ürünleri aldıktan sonra, urun (lar) için ödemede kullandığınız yöntemle geri ödeyecektir.

Lütfen geri ödemelerin en geç 30 gün kadar sürebileceğini unutmayın.

 

Sipariş Verdikten Sonra Teslimat Adresimi Değiştirebilir Miyim?

Avrupa Concept sitemizde teslimat hızı çok önemlidir. Ürünler stokta ise, genellikle aynı gün içinde, eğer saat 11:00’den önce ise gün içinde gönderilmeye hazırdır. Bu nedenle, siparişinizi teslim edilmeden önce iki kez kontrol etmeniz çok önemlidir.

 

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

İndirim teklifini kaçırmayın, hayalinizdeki mobilyalar uygun fiyata kapınızda!
Bu ürün özel teklif ürünüdür. Telefon ve e-posta adresinizi aşağıya girerseniz, indirim teklifi ile ilgili sizi arayacağız.
İsim
Email
Telefon
Mesaj